Ruyada ulke siniri

Niğmet B.(30) - Siirt sordu : "İki gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. ruyada ulke siniri yorumlar mısınız? "

Ruyada ulke siniri, bir kaç gün içinde duyulacak hayırlı havadise, yeminine sadık kalınacağına, becerili bir kimseye, huzur bulmaya, sevineceğine, fakirlikten sıyrılmaya, finansal külfeti bulunan arkadaştan uzak durmaya, mal varlığına gelecek bolluğa, kazançlı yatırım içinde bulunacağına, birikmiş paraya, sevenleriyle birlikte gülmeye yorulmaktadır. Kimi zaman da sıkıntıdan sıyrılamamaya, bencil bir akrabaya, korkulanın başına gelmesine, düşmanlıktan emin olunacağına, kötü huylu bir kimse eliyle zarar görmeye işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra özlediği güce, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu şöhrete , zorlukla kavuştuğu beceriye, sıkıntıları aşarak umduğu toplu kazanca yorulur.

"Ruyada ulke siniri" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları ile ilgili en sık sorulanlar

ruyada ulke siniri
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Ruyada ulke siniri" yazısı izinsiz kopyalanamaz.