Rüyada umre için hazırlık yapmak

Baria A.(34) - Adana sordu : "Selamlar; rüyada umre için hazırlık yapmak açıklar mısınız? "

Rüyada umre için hazırlık yapmak, vefalı arkadaşa, gelirin kazançlı olacağına, yüksek gelire, sevinmeye, iyi bir geleceğe, maddi külfeti olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, üne ulaşmaya, sözlerin yerine getirileceğine, sağlıklı hayata, taleplerin hayata geçeceğine işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da ticaret alanında sıkıntıya, korkulanın gerçekleşmesine, yalancı amire, sıkıntıdan kurtulamamaya, iyi hali kaybetmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra kazandığı daha iyi bir hayata, zorluklara göğüs gererek umduğu ferahlığa, sıkıntıları aşarak elde ettiği saygınlığa, zorluklara göğüs gererek umduğu feraha delalettir.

"Rüyada umre için hazırlık yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada umre için hazırlık yapmak
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada umre için hazırlık yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.