Rüyada umreye gitmek için hazırlık yaptığını görmek

Melekber O.(40) - Adıyaman sordu : "Bana göre internetteki en geniş rüya tabirleri web sitesi sizinki. Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar sitenizde var fakat rüyada umreye gitmek için hazırlık yaptığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada umreye gitmek için hazırlık yaptığını görmek, rahatlığa, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, bonkör memura, iyi sağlığını muhafaza etmeye, şöhrete ulaşılacağına, sevince erişileceğine, elinden her iş gelen bir insana, gelire gelecek artışa, sorunlardan arınmış kalacağına, bereketli geleceğe, külfetsiz elde edilen servete yorulmaktadır. Aynı zamanda yalancı yabancıya, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, fenalığını saklayan yöneticiye, fakirliğe, can sıkıcı bir hale gelmeye delalettir. Bazı alimler şöyle dediler: Bu rüya uğraşarak kazandığı daha iyi kazanca, zorlanarak ulaştığı beceriye, yardım alarak hak edilen mala, zorlukla birlikte elde ettiği ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada umreye gitmek için hazırlık yaptığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada umreye gitmek için hazırlık yaptığını görmek
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada umreye gitmek için hazırlık yaptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.