Rüyada ünlü bir futbolcu görmek

Engin C.(20) - İstanbul sordu : "rüyada ünlü bir futbolcu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ünlü bir futbolcu görmek, devlette makama ulaşılacağına, iyi bir ilişkiye, kazançlı geleceğe, üne kavuşulacağına, verilen sözün yerine getirileceğine, yararlı işler ile meşgul olacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, sevecen genç kişiye, eli açık aile ferdine, bol gelire, kısa sürede duyulacak memnun edici haber duymaya işaret eder. Ayrıca huzurunun kaçacağına, sağlığın kötüleşeceğine, korkulanın başına gelmesine, kötü huylu bir yabancı eliyle zarar görmeye, üzücü bir problemle karşılaşılacağına işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu rüya kaybettikten sonra gözlediği berekete, çektiği zorlukların sonunda istediği hünere, uğraş vererek elde ettiği şana, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu şerefe yorulur.

"Rüyada ünlü bir futbolcu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada ünlü bir futbolcu görmek
  • Rüya tabircisi, mutlaka yorumdan rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip hallerdir
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü bir futbolcu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.