Rüyada ünlü bir futbolcu olmak

Melek P.(42) - İstanbul sordu : "rüyada ünlü bir futbolcu olmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ünlü bir futbolcu olmak, feraha, sevdikleriyle sohbete, faydalı uğraşlara, düşkünlükten kurtulmaya, maddiyata gelecek bolluğa, memuriyette makama gelineceğine, parasal yükü bulunan dosttan kurtulmaya, görgülü yaşlı akrabaya, getirili yatırım içinde bulunacağına, mutluluğu bulmaya, tez zamanda öğrenilecek memnun edici gelişmelere işarettir. Ender olarak da kederden sıyrılamamaya, kötü niyetli bir amir tarafından fenalık görmeye, değer kaybetmeye, çözümü zor bir olayla yüzleşileceğine, sıkıntıya hayata işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri derler ki: Bu yenilgiden sonra düşlediği mutluluğa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu nimete, zahmetle hak ettiği yüksek mertebeye, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği berekete delalettir.

"Rüyada ünlü bir futbolcu olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ünlü bir futbolcu olmak
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel problemlere neden olacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü bir futbolcu olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.