Rüyada ünlü birinden para almak görmek

Duyşen S.(24) - Almanya sordu : "Merhabalar; rüyada ünlü birinden para almak görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ünlü birinden para almak görmek, işyerinde terfiye, emniyetli yaşamaya, fakirlikten kurtulmaya, aydınlık günlere, vefakar dosta, hüner sahibi bir kişiye, yüksek talihe, problemlerden uzak olacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, karlı yatırımlar içinde bulunacağına, yeminin tutulacağına yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak düşmanlığını saklayan yabancıya, yalancı bir tanıdığa, huzuru yitirmeye, dara düşmeye, düşmanlıktan emin olunacağına delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya uğraşarak hak ettiği daha iyi kazanca, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu mevkiye, zahmetle özlediği hayra, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu sevince yorulur.

"Rüyada ünlü birinden para almak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada ünlü birinden para almak görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü birinden para almak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.