Rüyada ünlü birinden para almak

Yasemin V.(35) - Gaziantep sordu : "Kesinlikle yapılmış en detaylı rüya tabirleri web sitesi sizinki. Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada ünlü birinden para almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ünlü birinden para almak, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, mutluluğu bulmaya, getirili uğraşlara, rızkın bereketli olacağına, fakirlikten sıyrılmaya, güvende olmaya, sıcakkanlı orta yaşlı yabancıya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, duygusal külfeti bulunan yabancıdan uzaklaşmaya, sevince, yüksek mertebeye yükseleceğine yorulur. Olumsuz anlamda sıhhatin yitirileceğine, fukaralığa, sevimsiz duruma düşmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya, zulüm görülmesine işarettir. Kimi zaman da tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte beklediği daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu mala, zorlukla birlikte özlediği daha çok kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu haysiyete işaret eder.

"Rüyada ünlü birinden para almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada ünlü birinden para almak
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Ortalama gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü birinden para almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.