Rüyada ünlü biriyle aynı yatakta yatmak

Yusuf F.(26) - İstanbul sordu : "Bugün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ünlü biriyle aynı yatakta yatmak yorumlar mısınız? "

Rüyada ünlü biriyle aynı yatakta yatmak, kazanılan nimete, kısa sürede öğrenilecek iyi değişimlere, elinden her iş gelen bir kimseye, kazancın hayırlı olacağına, sevince, dostluklarında başarıya, paraya gelecek fazlalığa, üne sahip olmaya, ticari kazancı yüksek iş yapacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, iyi işler yapacağına delalettir. Ayrıca rahatı kaybetmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, yalancı akrabaya, kötü huylu amir tarafından zarar görmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu başarısızlıktan sonra istediği daha iyi bir hayata, zahmet çekerek hak edilen kazanca, sıkıntıyla elde ettiği mülke, zorlukların sonrasında istediği mevkiye delalet eder.

"Rüyada ünlü biriyle aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada ünlü biriyle aynı yatakta yatmak
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Tabirlerin rehber olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü biriyle aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.