Rüyada ünlü futbolcu görmek

Yusuf Ç.(20) - Rize sordu : "Kesinlikle rakipleri arasında en güvenilir rüya sitesi RüyadaNeGörmek.com. Dün bir rüya gördüm. rüyada ünlü futbolcu görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ünlü futbolcu görmek, merhametli evlada, duygusal külfeti bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, sevenleriyle eğlenmeye, sevineceğine, zahmetsiz elde edilen ganimete, emniyetli olmaya, fakirlikten feraha çıkmaya, iyi işlere, bonkör insana, tertemiz zenginliğe, gelirin temiz olmasına yorulur. Bazen de üzüntü duymaya, sırların ortaya dökülmesine, sefalete, korkulanın gerçekleşmesine, kötülük görülmesine delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği varlığa, zorlukla kazandığı varlığa, meşakkatle kavuştuğu daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği feraha işarettir.

"Rüyada ünlü futbolcu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada ünlü futbolcu görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Bazen net olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü futbolcu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.