Rüyada ünlü futbolcu ile konuşmak

Ünsal P.(42) - Mardin sordu : "iyi günler. Yorumlarınızı bir kaç zamandır ilgiyle inceledim. Dün gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ünlü futbolcu ile konuşmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ünlü futbolcu ile konuşmak, düşkünlükten sıyrılmaya, faydalı işler gerçekleştireceğine, maddiyata gelecek bolluğa, aşk hayatının iyi olacağına, aşk hayatında tatmine, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, güler yüzlü genç tanıdığa, sevenleriyle iyi geçinmeye, alın teriyle kazanılan ganimete, mutlu olmaya, üne kavuşulacağına delalet eder. Ender olarak da muhtaç duruma düşmeye, fena niyetli bir yabancı eliyle zarar görmeye, üzüntü duymaya, zarar görmeye, ferahının kaçacağına yorulur. Bazen de alimler şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak elde ettiği şöhrete , uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, zorlukların ardından kavuştuğu saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada ünlü futbolcu ile konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada ünlü futbolcu ile konuşmak
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü futbolcu ile konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.