Rüyada ünlü futbolcu olmak

Emek Z.(39) - Trabzon sordu : "rüyada ünlü futbolcu olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ünlü futbolcu olmak, üne sahip olmaya, sorunlardan arınmış olacağına, ticari getirisi yüksek girişimler içinde bulunacağına, iyi günlere, emniyette yaşamaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, büyük mertebeye geleceğine, merhametli akrabaya, büyük kuvvete ermeye, mutluluğa, yağmura işaret eder. Ayrıca sırların açığa çıkmasına, huzuru yitirmeye, ticari sorunlara, ticaret sebebiyle sıkıntıya, değer düşmesine yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği varlığa, umudunu kestikten sonra kavuştuğu berekete, meşakkatle birlikte hak edilen az olan kazancının artacağına, meşakkatle düşlediği huzura yorulmaktadır.

"Rüyada ünlü futbolcu olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ünlü futbolcu olmak
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü futbolcu olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.