Rüyada ünlü futbolcu

Ayşalı P.(47) - Almanya sordu : "Yazdıklarınızı birkaç yıldır ilgiyle inceliyorum. Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor ama rüyada ünlü futbolcu yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ünlü futbolcu, emniyette hissetmeye, mutluluğa ermeye, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sevineceğine, helal paraya, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, sağlığını kazanmaya, dünyalığa gelecek fazlalığa, yakın zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, becerikli bir kimseye, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete delalet eder. Kimi zaman da düşmanlığını saklayan yabancıya, kötü huylu kimse tarafından zarar görmeye, maddi probleme, düşmanından emin olmaya, hoşnutsuz hale düşmeye yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra umduğu ticari kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen temiz rızka, zorluklara göğüs gererek elde ettiği şerefe, zorluklara göğüs gererek düşlediği temiz kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada ünlü futbolcu" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ünlü futbolcu
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Yaklaşık bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ünlü futbolcu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.