Rüyada üye olmak

Mehriye H.(48) - Şanlıurfa sordu : "Selamun aleyküm. Rüya yorumlarınızı kısa bir süredir severek takip ediyorum. rüyada üye olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada üye olmak, paranın verimli olmasına, şöhrete ermeye, ticari kazancı yüksek işler gerçekleştireceğine, sevince kavuşmaya, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, dostluklarında muvaffakiyete, dostlarla yaşamaya, aşk hayatının iyi olacağına, sözlerin yerine getirileceğine, sağlıklı hayata, zengin yöneticiye yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da fakirliğe, sırların meydana çıkacağına, iyi hali kaybetmeye, zorluğa düşmeye, can sıkıcı hale gelmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek düşlediği daha çok kazanca, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği itibarlı mertebeye, kaybettikten sonra hayalini kurduğu rahata, zorlukların ardından beklediği itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada üye olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada üye olmak
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üye olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.