Rüyada üzerinde karınca sürüsü görmek

Nazım Ş.(21) - Ankara sordu : "Merhaba; rüyada üzerinde karınca sürüsü görmek açıklar mısınız? "

Rüyada üzerinde karınca sürüsü görmek, sevecen genç yabancıya, dünyalığa gelecek artışa, taleplerin hayata geçeceğine, sevince erişileceğine, gelirin bereketli olacağına, bereketli geleceğe, şöhrete sahip olmaya, ulaşılan güce, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, istenilen bir kazanca, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine işaret eder. Bir diğer yoruma göre de ticaret alanında başarısızlığa, kötü huylu yönetici tarafından fenalık görmeye, saklanansırların meydana dökülmesine, huzurunun bozulacağına, düşmanlıktan emin olunacağına delalettir. Kimi rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu mülke, meşakkatle birlikte hak edilen temiz rızka, zorlukların sonrasında hasret duyduğu şöhrete , zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu başarıya işaret eder.

"Rüyada üzerinde karınca sürüsü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada üzerinde karınca sürüsü görmek
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Ortalama bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Ortalama gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi pek çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üzerinde karınca sürüsü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.