Rüyada üzerine silah sıkılması

Mechmet M.(42) - Denizli sordu : "rüyada üzerine silah sıkılması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada üzerine silah sıkılması, sağlığını kazanmaya, mutluluğa ermeye, yeminini tutmaya, hoşgörülü yaşlı kimseye, maddiyata gelecek fazlalığa, şana sahip olunacağına, iyi şansa, maddi zorluklardan kurtulmaya, sevenleriyle muhabbete, refah dolu zamanlara, sevince işarettir. Nadiren de bencil bir insana, rahatı kaybetmeye, ticaret alanında başarısızlığa, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, huzurunun kaçacağına yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı nimete, sıkıntılarının sonunda özlediği paraya, yenilgiden sonra hayalini kurduğu şöhrete , sıkıntı çekerek istediği büyük güce yorulmaktadır.

"Rüyada üzerine silah sıkılması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada üzerine silah sıkılması
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üzerine silah sıkılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.