Rüyada valizle bir yere gitmek

Zehran O.(39) - Aydın sordu : "rüyada valizle bir yere gitmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada valizle bir yere gitmek, huzura ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici habere, hünerli bir insana, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, karlı girişimler gerçekleştireceğine, sevince kavuşulacağına, işyerinde terfiye, fakirlikten kurtulmaya, imrenilen kuvvete ermeye, memuriyette makama geleceğine delalet eder. Bunlarla birlikte sefalete, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, sıkıntıya hayata, muhtaç duruma düşmeye, üzülmeye yorulur. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu umudunu kestikten sonra elde ettiği huzura, cefa ile birlikte özlediği beceriye, sıkıntıya düşerek hak ettiği başarıya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği şana yorulur.

"Rüyada valizle bir yere gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada valizle bir yere gitmek
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Ortalama her gece iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada valizle bir yere gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.