Rüyada vasıta beklemek

Abdullah Ş.(35) - İstanbul sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç haftadır dikkatle inceledim. Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada vasıta beklemek açıklar mısınız? "

Rüyada vasıta beklemek, sevince ermeye, sözlerin yerine getirileceğine, hoşsohbet yaşlı adama, emniyetli yaşamaya, mal varlığına gelecek bolluğa, faydalı uğraşlara gireceğine, bonkör yöneticiye, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, huzura ermeye, yetenek sahibi bir insana, helal nimete yorulmaktadır. Bazen de hoşnutsuz bir duruma düşmeye, değer yitirmeye, sıkıntıya yaşama, kötülük görmeye, üzüntü duymaya delalet eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu daha iyi kazanca, sıkıntı çekerek beklediği rahatlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği şana, zorlukların ardından düşlediği beceriye delalet eder.

"Rüyada vasıta beklemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda en çok merak edilenler

rüyada vasıta beklemek
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahminen 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vasıta beklemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.