Ruyada vucuda igne batmasi

Hülya O.(38) - Siirt sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler web sitenizde bulunuyor fakat ruyada vucuda igne batmasi yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada vucuda igne batmasi, ettiği yeminine bağlı kalınacağına, güzel uğraşlara, kendisini sevenlerle gülmeye, sağlığını kazanmaya, ikili ilişkilerde huzura, istenilen bir kazanca, hayırlı akrabaya, tez zamanda alınacak mutlu edici haber almaya, rahatlamaya, yüksek mertebeye çıkılacağına, arzuların yerine geleceğine delalettir. Kimi zaman da üzüntüden kurtulamamaya, sevimsiz bir hale gelmeye, yoksulluğa, hilekar bir düşmana, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle dediler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu galibiyete, zahmetle özlediği mevkiye, yardım alarak özlediği temiz rızka, zorlukla birlikte gözlediği toplu mala işaret eder.

"Ruyada vucuda igne batmasi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

ruyada vucuda igne batmasi
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Tahminen bir kişinin hayatının ortalama üçte birini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi pek çok nokta üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada vucuda igne batmasi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.