Rüyada vücudunun yandığını görmek

Yalçın Ç.(23) - Bursa sordu : "Selam. Yazdıklarınızı kısa bir süredir her gün olmasa da takip ediyorum. rüyada vücudunun yandığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vücudunun yandığını görmek, huzura ermeye, güzel işlere, içten davranan orta yaşlı kişiye, beceri sahibi bir insana, yüksek ticari kazançlara, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, mutluluğa ermeye, memuriyette makama ulaşacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı havadis öğrenmeye, karmaşadan uzak kalacağına, temiz nimete delalettir. Bunlarla birlikte huzuru kaybetmeye, üzüntü duymaya, üzüntüden kurtulamamaya, yalancı yöneticiye, maddi zorluğa delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle dediler: Bu rüya ümitsizlikten sonra gözlediği hünere, zorlukla ulaştığı rahata, yenilgiden sonra kavuştuğu zenginliğe, zorlanarak beklediği mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada vücudunun yandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada vücudunun yandığını görmek
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının yaklaşık üçte birini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vücudunun yandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.