Rüyada vücutta kene görmek

Abdülkadir S.(31) - İstanbul sordu : "rüyada vücutta kene görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vücutta kene görmek, hayırlı uğraşlar yapacağına, mutluluğu bulmaya, zengin adama, sağlıklı bir ömre, kolay elde edilen rızka, istenilen kuvvet sahibi olmaya, memuriyette mevkiye çıkılacağına, yakında öğrenilecek sevindirici haber almaya, vefakar çocuğa, fakirlikten sıyrılmaya, bol talihe yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da zorluğa düşmeye, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, huzurunun bozulacağına, parasızlığa işaret eder. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği varlığa, başarısızlıktan sonra hak edilen mülke, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği iyi bir geleceğe, sıkıntı sonrasında gözlediği şana yorulur.

"Rüyada vücutta kene görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada vücutta kene görmek
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vücutta kene görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.