Rüyada vücuttan böcek çıktığını görmek

Emrah E.(20) - Siirt sordu : "Üç dört gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada vücuttan böcek çıktığını görmek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada vücuttan böcek çıktığını görmek, imrenilen bir eşe, duygusal hayatın iyi olacağına, karlı işler içinde bulunacağına, yüksek talihe, şana sahip olunacağına, kazanca gelecek bolluğa, mutluluğu bulmaya, ettiği yeminine sadık olunacağına, güzel uğraşlara, paranın verimli olmasına, sorunlardan arınmış kalacağına işaret eder. Olumsuz yorum olarak fenalık görülmesine, maddi zarara, sağlığın bozulacağına, ferahının kaçacağına, kederden sıyrılamamaya delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu mala, yenilgiden sonra hak ettiği galibiyete, zorluklara göğüs gererek beklediği daha iyi kazanca, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu iyi bir geleceğe yorulmaktadır.

Gördüğünüz rüyanın yorumu konusunda en çok merak edilenler

rüyada vücuttan böcek çıktığını görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada vücuttan böcek çıktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.