Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek

Erbil Ü.(30) - Antalya sordu : "rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek, önemli güç sahibi olmaya, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, külfetsiz kazanılan altına, yakın zamanda duyulacak müjdeli haber duymaya, aşk hayatında mutluluğa, huzur bulmaya, cömert kadına, arkadaşlarıyla gülmeye, birikmiş ziynete, emniyette olmaya, parasal yükü bulunan yabancıdan kurtulmaya işaret eder. Başka görüşlere göre de saklanansırların ortaya dökülmesine, ticaret alanında sorunlara, sevimsiz hale düşmeye, rahatı yitirmeye, rahatının kaçacağına işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle derler: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu daha çok kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu temiz kazanca, hatalarının ardından ulaştığı toplu paraya, sıkıntı sonrasında elde ettiği paraya delalettir.

"Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi hakkında merak ettikleriniz

rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.