Rüyada vücuttan solucan çıktığını görmek

Suca C.(44) - Konya sordu : "rüyada vücuttan solucan çıktığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada vücuttan solucan çıktığını görmek, zahmetsiz elde edilen ganimete, isteklerin hayata geçeceğine, karlı iş içinde bulunacağına, görgülü yaşlı insana, büyük mertebeye çıkacağına, iyi gelire, becerili bir insana, güvenli yaşamaya, maddiyata gelecek fazlalığa, finansal külfeti olan arkadaştan uzaklaşılacağına, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de zulüm görmeye, değer yitirmeye, korkulanın olmasına, hilekar bir akrabaya, sırların meydana dökülmesine delalet eder. Bazen de rüya tabircileri derler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda elde ettiği daha iyi kazanca, meşakkatle kazandığı şana, hatalarının ardından ümit ettiği temiz rızka, zahmetle birlikte umduğu varlığa yorulur.

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada vücuttan solucan çıktığını görmek
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada vücuttan solucan çıktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.