Rüyada vücuttan solucan

Erkan M.(41) - Ağrı sordu : "Hayırlı akşamlar, rüyada vücuttan solucan açıklayabilir misiniz? "

Rüyada vücuttan solucan, alın teriyle elde edilen ganimete, taleplerin hayata geçeceğine, yararlı işler ile meşgul olacağına, zorluk çekmeden elde edilen mala, iyi bir eşe, mutluluğa kavuşmaya, huzur bulmaya, şana kavuşmaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya, güvende yaşamaya, mülke gelecek fazlalığa işarettir. Bunlarla birlikte saklanansırların açığa döküleceğine, kötülük görülmesine, hilekar bir düşmana, parasal kayba, karışık bir problemle yüzleşileceğine delalettir. Kimi zaman da tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu yüksek mertebeye, yenilgiden sonra hasret duyduğu refaha, meşakkatle özlediği mutluluğa, sıkıntılara göğüs gererek beklediği toplu mala yorulur.

"Rüyada vücuttan solucan" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada vücuttan solucan
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada vücuttan solucan" yazısı izinsiz kopyalanamaz.