Rüyada vücuttan su çıkması

Murat F.(30) - Muğla sordu : "Selamun aleyküm; rüyada vücuttan su çıkması yorumlar mısınız? "

Rüyada vücuttan su çıkması, bol berekete, aydınlık geleceğe, sağlığa, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, isteklerin yerine geleceğine, sevecen genç kadına, güzel kısmete, sevince ermeye, mutluluğa kavuşmaya, sakin bir hayatı olacağına, külfetsiz kazanılan ganimete delalettir. Ender olarak da fena niyetli kişi tarafından fenalık görmeye, sevimsiz duruma gelmeye, kıymet düşmesine, parasal probleme, cimri bir yabancıya yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle derler: Bu sıkıntı çekerek gözlediği refaha, sıkıntı sonrasında düşlediği refaha, zorlukların sonrasında hasret duyduğu berekete, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği müjdeye delalettir.

"Rüyada vücuttan su çıkması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada vücuttan su çıkması
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada vücuttan su çıkması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.