Rüyada vücuttan sülük çıkması

Nuri G.(46) - Kırklareli sordu : "Selamlar. rüyada vücuttan sülük çıkması yorumlar mısınız? "

Rüyada vücuttan sülük çıkması, duygusal hayatın yolunda olduğuna, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, dostlarla birlikte eğlenmeye, istenilen bir eşe, eli açık kadına, faydalı uğraşlara gireceğine, toplum yaşamında başarıya, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, sağlıklı yaşamaya, yüksek gelire yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da yalancı bir kişiye, iş sebebiyle üzüntüye, düşmanından emin olmaya, üzüntü duymaya, ticari kayba yorulmaktadır. Bazı tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hak ettiği rahatlığa, sıkıntıya düşerek gözlediği temiz kazanca, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu büyük güce, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu saygınlığa delalet eder.

"Rüyada vücuttan sülük çıkması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada vücuttan sülük çıkması
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada vücuttan sülük çıkması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.