Rüyada yabancı birinden kağıt para almak

Umut Ç.(42) - Antalya sordu : "rüyada yabancı birinden kağıt para almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yabancı birinden kağıt para almak, rahata, sakin olacağına, elinden her iş gelen bir kimseye, dostlarla muhabbete, emniyette kalmaya, mutluluğa, iyi yarınlara, zahmetsiz kazanılan mala, rızkın kazançlı olacağına, parasal külfeti olan insandan kendini kurtarmaya, bol berekete delalet eder. Aynı zamanda üzüntüden sıyrılamamaya, parasal probleme, zarar görmeye, ticaret alanında zarara, iyi hali kaybetmeye yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu umudunu kestikten sonra gözlediği rahata, mağlubiyetten sonra ulaştığı galibiyete, zorlukları aşarak hak ettiği nimete, zamanla hayalini kurduğu güce işaret eder.

"Rüyada yabancı birinden kağıt para almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile ilgili merak edilenler

rüyada yabancı birinden kağıt para almak
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada yabancı birinden kağıt para almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.