Rüyada yabancı futbolcu görmek

Aida N.(32) - Bursa sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada yabancı futbolcu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yabancı futbolcu görmek, ticari getirisi yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, kazancın bereketli olacağına, yeminine bağlı duracağına, kazanılan ganimete, sevince kavuşulacağına, duygusal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzak durulacağına, emniyette yaşamaya, eli açık insana, feraha, dingin olacağına işaret eder. Nadiren de kedere düşmeye, düşmanlığını göstermeyen akrabaya, sırların meydana çıkmasına, kötü huylu bir amir tarafından fenalık görmeye, parasal zorluğa işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek beklediği az olan kazancının artacağına, meşakkatle birlikte kavuştuğu daha çok kazanca, mağlubiyetten sonra gözlediği beceriye, ümitsizlikten sonra düşlediği başarıya delalettir.

"Rüyada yabancı futbolcu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada yabancı futbolcu görmek
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Ortalama bir insanın yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir yorumla tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Bazen açıkça kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada yabancı futbolcu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.