Rüyada yabancı kadınla sevişmek

Ensari V.(44) - Muğla sordu : "Açık ara internette bulunan en ayrıntılı rüya sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada yabancı kadınla sevişmek yorumlar mısınız? "

Rüyada yabancı kadınla sevişmek, manevi külfeti olan tanıdığı birinden kurtulmaya, cömert kimseye, verdiği sözünü tutacağına, güzel talihe, anlayışlı orta yaşlı kimseye, devlette mevkiye çıkacağına, zorluk çekmeden kazanılan rızka, huzura, taleplerin gerçekleşeceğine, alın teriyle elde edilen paraya, gelire gelecek artışa işarettir. Bunlarla birlikte sıhhatin kötüleşeceğine, yalancı bir kimseye, ticari sıkıntıya, bencil bir insana, mutsuzluktan kurtulamamaya delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği nimete, zorlukların ardından hasret duyduğu huzura, sıkıntıları aşarak istediği mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği daha sağlıklı bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada yabancı kadınla sevişmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı konusunda bilinmeyenler

rüyada yabancı kadınla sevişmek
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Ortalama gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yabancı kadınla sevişmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.