Rüyada yağ aldırmak

Ömer B.(31) - Muş sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada yağ aldırmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yağ aldırmak, huzurlu olacağına, salih akrabaya, ilişkisinin iyi gittiğine, kolay elde edilen ziynete, devlette mertebeye yükseleceğine, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek müjdeli habere, kazançlı işler gerçekleştireceğine, feraha, mutluluğu bulmaya, sevinmeye yorulur. Ayrıca parasızlığa, sevimsiz bir duruma düşmeye, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, zorluğa düşmeye, çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek hak edilen başarıya, cefa ile birlikte hak edilen itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek istediği az olan kazancının artacağına, meşakkatle birlikte özlediği beceriye işarettir.

"Rüyada yağ aldırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada yağ aldırmak
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip durumlardır
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada yağ aldırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.