Rüyada yagmurda ıslandıgını görmek

Ayperen N.(39) - Antalya sordu : "Aradığım nerdeyse bütün rüyalar web sitenizde var ancak rüyada yagmurda ıslandıgını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada yagmurda ıslandıgını görmek, duygusal hayatın iyi olacağına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, tertemiz zenginliğe, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, güvende olmaya, iyi kısmete, iyi zamanlara, memuriyette mertebeye çıkacağına, uzun ömre, taleplerin yerine geleceğine işarettir. Bazen de sıkıntıdan sıyrılamamaya, fenalık görmeye, değer kaybetmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, parasal sıkıntıya işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu uğraşlarının sonunda kazandığı yüksek mertebeye, uğraş vererek gözlediği toplu mala, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu daha iyi kazanca, meşakkatle kazandığı hünere delalettir.

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada yagmurda ıslandıgını görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Ortalama gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada yagmurda ıslandıgını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.