Rüyada yahudi düğünü görmek

Refiye C.(22) - Almanya sordu : "Fikrimce yazılmış en büyük rüya web sitesi ruyadanegormek. 1 gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada yahudi düğünü görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yahudi düğünü görmek, planların gerçekleşeceğine, gelire gelecek berekete, rızkın kazançlı olacağına, toplum yaşamında başarıya, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici gelişmelere, sözüne bağlı durulacağına, görgülü orta yaşlı akrabaya, ilişkisinin iyi olacağına, getirili atılım gerçekleştireceğine, ulaşılan güce ulaşmaya, külfetsiz elde edilen ziynete işaret eder. Nadiren de rahatının kaçacağına, zora düşmeye, fenalığını göstermeyen akrabaya, sağlığın yitirileceğine, sıkıntıya yaşama delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle dediler: Görülen rüya uğraşlarının sonunda kavuştuğu şerefe, zorlukla kavuştuğu müjdeye, yenilgiden sonra özlediği şöhrete , meşakkatle beklediği hayra yorulmaktadır.

"Rüyada yahudi düğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada yahudi düğünü görmek
  • Yaklaşık bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yahudi düğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.