Rüyada yahudi ile evlenmek

Cihanşah Ü.(38) - İstanbul sordu : "rüyada yahudi ile evlenmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yahudi ile evlenmek, üne erişileceğine, anlayışlı genç kimseye, eli açık insana, rahata, bol gelire, işte mertebeye ulaşacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, birikmiş paraya, mutluluğa, sosyal yaşamda başarıya, istenilen bir birlikteliğe yorulur. Olumsuz anlamda kederden kurtulamamaya, ticaret kaynaklı üzüntüye, hilekar bir insana, değer düşmesine, korkulanın olmasına delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle derler: Bu uğraş vererek istediği saygınlığa, zorlukları aşarak hayalini kurduğu daha iyi kazanca, verdiği uğraşların sonunda düşlediği iyi bir geleceğe, zorlanarak kazandığı şöhrete işaret eder.

"Rüyada yahudi ile evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada yahudi ile evlenmek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi bir çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yahudi ile evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.