Rüyada yahudi ile konuşmak

Sinan V.(40) - Trabzon sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar burada yer buluyor ancak rüyada yahudi ile konuşmak açıklar mısınız? "

Rüyada yahudi ile konuşmak, şöhrete kavuşmaya, mutluluğa ermeye, gönül ilişkilerinde tatmine, beklentilerin hayata geçeceğine, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, merhametli dosta, rahata, yakında duyulacak hayırlı habere, güce yorulur. Olumsuz anlamda iş kaynaklı geçim zorluğuna, sıkıntılı hayata, zora düşmeye, sırların açığa çıkmasına, çözümü zor bir olayla karşılaşılacağına işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle derler: Bu rüya meşakkatle ümit ettiği sevince, zorluklarla mücadele ederek düşlediği beceriye, yardım alarak kavuştuğu zenginliğe, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu paraya işarettir.

"Rüyada yahudi ile konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında bilinmeyenler

rüyada yahudi ile konuşmak
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yahudi ile konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.