Rüyada yahudi mezarlığı görmek

Hakan Ö.(46) - Denizli sordu : "Web sitenizi bir kaç aydır düzenli olarak okudum. Aradığım nerdeyse tüm tabirler burada yer buluyor ama rüyada yahudi mezarlığı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yahudi mezarlığı görmek, kolay elde edilen mülke, güler yüzlü orta yaşlı kadına, istenilen bir birlikteliğe, yeminini yerine getirmeye, güce, temiz paraya, bonkör insana, huzura, hayırlı işlere, ilişkisinin iyi olacağına, iyi talihe işaret eder. Başka görüşlere göre de kıymet düşmesine, korkulanın gerçekleşmesine, fena niyetli yabancı tarafından zarar görmeye, düşmanlıktan emin olunacağına, rahatı kaybetmeye yorulmaktadır. Bir takım rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zamanla kavuştuğu temiz rızka, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu mülke, zamanla kavuştuğu itibarlı mertebeye, zahmetle birlikte hayalini kurduğu hünere yorulmaktadır.

"Rüyada yahudi mezarlığı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada yahudi mezarlığı görmek
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Yaklaşık olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yahudi mezarlığı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.