Rüyada yakın arkadaşıyla ilişkiye girmek

Pınar L.(20) - İzmir sordu : "Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada yakın arkadaşıyla ilişkiye girmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yakın arkadaşıyla ilişkiye girmek, ticari kazancı yüksek girişimler yapacağına, zengin kimseye, sağlığa, yetenekli bir insana, tatlı dilli orta yaşlı kadına, duygusal yükü bulunan tanıdıktan kendini kurtarmaya, hak edilen kuvvete ermeye, problemlerden uzak olacağına, mülke gelecek bolluğa, tez zamanda duyulacak mutlu edici havadise, gelirin temiz olmasına yorulmaktadır. Ayrıca fenalığını gizleyen kimseye, fena niyetli insan eliyle fenalık görmeye, can sıkıcı duruma gelmeye, sıkıntılı hayata, fenalık görmeye yorulur. Bazen de rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra ulaştığı mala, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı mülke, yenilgiden sonra kavuştuğu mutluluğa, sıkıntı sonrasında beklediği toplu paraya işarettir.

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı merak edilenler

rüyada yakın arkadaşıyla ilişkiye girmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının ortalama üçte birini, diğer bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Rüyalar yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yakın arkadaşıyla ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.