Rüyada yakın arkadaşla cinsel ilişkiye girmek

Derun B.(27) - İstanbul sordu : "İyi sabahlar, Açık ara rakipleri arasında en detaylı rüya web sitesi burası. rüyada yakın arkadaşla cinsel ilişkiye girmek açıklar mısınız? "

Rüyada yakın arkadaşla cinsel ilişkiye girmek, iyi işler yapacağına, sevince kavuşulacağına, mutluluğa kavuşmaya, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, hak edilmiş nimete, malın kazançlı olacağına, şana sahip olmaya, kısa sürede duyulacak sevindirici değişimlere, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, sağlığını kazanmaya işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da yoksulluğa, maddi zorluğa, üzüntü duymaya, sevimsiz duruma düşmeye, huzurunun bozulacağına işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle derler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği zafere, zorlukların ardından kazandığı beceriye, zorlukların sonrasında istediği paraya, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği mutluluğa işarettir.

"Rüyada yakın arkadaşla cinsel ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada yakın arkadaşla cinsel ilişkiye girmek
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yakın arkadaşla cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.