Rüyada yan yana gelmek

Ömer U.(31) - Ankara sordu : "rüyada yan yana gelmek yorumlar mısınız? "

Rüyada yan yana gelmek, taleplerin hayata geçeceğine, rızkın verimli olacağına, fakirlikten feraha çıkmaya, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici havadise, büyük mertebeye çıkacağına, becerili bir insana, iyi kısmete, bereketli zamanlara, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, güvende yaşamaya, büyük güce ermeye işarettir. Nadiren de kedere düşmeye, mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, sıkıntılı yaşama, sırların meydana döküleceğine, zararlı bir düşmana yorulmaktadır. Bazı rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra hak edilen beceriye, çektiği zorlukların sonunda hak edilen zafere, sıkıntı çekerek umduğu ferahlığa, sıkıntıyla istediği berekete delalet eder.

"Rüyada yan yana gelmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı konusunda bilinmeyenler

rüyada yan yana gelmek
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle tabirden kişinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana gelmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.