Rüyada yan yana mezar görmek

Kamercan G.(41) - Mardin sordu : "3 gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada yan yana mezar görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yan yana mezar görmek, hatrı sayılır güce ulaşmaya, huzur bulmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, büyük mevkiye çıkılacağına, ticari kazancı yüksek yatırımlar yapacağına, fakirlikten uzak durmaya, tatlı dilli orta yaşlı kişiye, finansal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, verdiği sözü tutacağına, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, beklentilerin gerçekleşeceğine yorulur. Bazen de hoşnutsuz bir hale gelmeye, muhtaç duruma düşmeye, zulüm görmeye, düşmanlıktan emin olmaya, parasal kayba işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda elde ettiği az olan kazancının artacağına, cefa çekerek özlediği itibarlı mertebeye, sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu servete, sıkıntılarının sonunda elde ettiği daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada yan yana mezar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada yan yana mezar görmek
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana mezar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.