Rüyada yan yana mezar

Sübra V.(48) - Tunceli sordu : "rüyada yan yana mezar yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada yan yana mezar, emniyette yaşamaya, alın teriyle elde edilen nimete, üne sahip olmaya, kolay elde edilen ganimete, salih dosta, sevinmeye, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, verdiği sözüne sadık durulacağına, getirili uğraşlara, uzun ömre, tatlı dilli yaşlı kişiye yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, korkuya gerçekleşmesine, kedere düşmeye, iş kaynaklı üzüntüye, fena niyetli kişi eliyle zarar görmeye işarettir. Kimi çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu sıkıntılarının sonunda istediği paraya, uğraş vererek ümit ettiği berekete, yardım alarak istediği huzura, umudunu kestikten sonra hak edilen temiz rızka delalet eder.

"Rüyada yan yana mezar" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada yan yana mezar
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Tahminen bir bireyin hayatının yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana mezar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.