Rüyada yan yana olmak

Şanser L.(22) - Kocaeli sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm tabirler sitenizde var fakat rüyada yan yana olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada yan yana olmak, kısa sürede duyulacak hayırlı gelişmelere, getirili işler yapacağına, mutluluk dolu günlere, becerili bir kimseye, sevince, rahatlığa, duygusal hayatın yolunda olduğuna, üne kavuşulacağına, tertemiz nimete, samimi yaşlı insana, taleplerin hayata geçeceğine işaret eder. Kimi zaman da korkuya gerçekleşmesine, ticari problemlere, kederden sıyrılamamaya, içinden çıkılması zor bir problemle yüzleşileceğine, maddi sıkıntıya işaret eder. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle derler: Görülen rüya sıkıntı çekerek ulaştığı daha iyi bir hayata, sıkıntıyla düşlediği şöhrete , sıkıntıya düşerek kavuştuğu kazanca, zahmet çekerek hayalini kurduğu mala yorulmaktadır.

"Rüyada yan yana olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada yan yana olmak
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Ortalama bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.