Rüyada yan yana oturmak

Zeynep B.(35) - Kütahya sordu : "Merhabalar. Aradığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde var fakat rüyada yan yana oturmak yorumlar mısınız? "

Rüyada yan yana oturmak, kuvvete, iyi talihe, bol berekete, özlemi duyulan bir ilişkiye, anlayışlı yaşlı kişiye, maddi zorluklardan sıyrılmaya, vefakar akrabaya, sosyal yaşamda başarıya, faydalı işler ile meşgul olacağına, becerili bir kişiye, hayırlı işler yapacağına yorulur. Başka görüşlere göre de fena huylu bir insan tarafından fenalık görmeye, rahatı kaybetmeye, yoksulluğa, hilekar bir düşmana, sıkıntıya hayata işaret eder. Bazı rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya meşakkatle ulaştığı rahata, uğraş vererek hayalini kurduğu büyük güce, yenilgiden sonra kavuştuğu daha iyi kazanca, cefa ile birlikte kavuştuğu kazanca işarettir.

"Rüyada yan yana oturmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada yan yana oturmak
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görürüz.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana oturmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.