Rüyada yan yana uyumak

Bülten Z.(37) - İstanbul sordu : "hayırlı geceler; Kesinlikle internette bulunan en kapsamlı rüya tabirleri web sitesi burada. rüyada yan yana uyumak açıklar mısınız? "

Rüyada yan yana uyumak, kazancın bereketli olmasına, sevince ermeye, özlemi duyulan bir eşe, sağlığa, işyerinde terfiye, iyi zamanlara, hayırlı uğraşlara gireceğine, mutluluğa kavuşmaya, hüner sahibi bir kişiye, cömert kimseye, güzel kısmete işaret eder. Bir diğer yoruma göre de sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, ticaret sebebiyle üzüntüye, iyi hali kaybetmeye, sırların meydana çıkmasına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntı çekerek ümit ettiği galibiyete, uzun süren çabaların sonunda umduğu saygınlığa, sıkıntı sonrasında ümit ettiği rahatlığa, zorluklarla mücadele ederek istediği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada yan yana uyumak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada yan yana uyumak
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Tahminen bir kişinin hayatının tahmini 3te 1ini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Ortalama olarak gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana uyumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.