Rüyada yan yana uzanmak

Vasfi H.(44) - Gaziantep sordu : "Selamun aleyküm; rüyada yan yana uzanmak açıklar mısınız? "

Rüyada yan yana uzanmak, faydalı işler yapacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya, işte mevkiye ulaşacağına, dingin kalacağına, mutluluk dolu yarınlara, varlıklı aile ferdine, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, yakın zamanda alınacak mutlu edici değişimlere, hoşgörülü yaşlı yabancıya, üne kavuşulacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda dara düşmeye, rahatı yitirmeye, parasal kayba, kıymet yitirmeye, çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceğine delalettir. Kimi yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, uğraş vererek hasret duyduğu nimete, sıkıntı çekerek kazandığı galibiyete, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada yan yana uzanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada yan yana uzanmak
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, diğer bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda geçirir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana uzanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.