Rüyada yan yana yatmak

Kırıl Z.(48) - Batman sordu : "rüyada yan yana yatmak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada yan yana yatmak, getirili girişim içinde bulunacağına, dostlarla refah içinde geçecek ömre, bonkör aile ferdine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, imrenilen kuvvete ulaşmaya, parasal külfeti bulunan kimseden uzak durulacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, hayali kurulan bir başarıya, dünyalığa gelecek bolluğa, gelirin kazançlı olmasına, huzura delalettir. Olumsuz anlamda rahatı yitirmeye, maddi kayba, korkuya gerçekleşmesine, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle derler: Görülen rüya yardım alarak hasret duyduğu rahata, zorlukların ardından hak ettiği kazanca, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği itibarlı mertebeye, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu güce işarettir.

"Rüyada yan yana yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada yan yana yatmak
  • Yaklaşık her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.