Rüyada yan yana yürümek

Zeliha D.(41) - Ağrı sordu : "Aradığım neredeyse tüm rüyalar burada var ama rüyada yan yana yürümek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yan yana yürümek, bir kaç hafta içinde duyulacak sevindirici haber almaya, bereketli geleceğe, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, toplum yaşamında feraha, paraya gelecek berekete, akrabalarla gülmeye, güzel uğraşlara, maddi yükü bulunan akrabadan uzaklaşmaya, sağlıklı hayata, emniyette kalmaya, şöhrete ermeye delalet eder. Nadiren de ticari kayba, maddi probleme, korkulanın gerçekleşmesine, kıymet kaybetmeye, düşmanlığını göstermeyen amire yorulmaktadır. Bazı rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya meşakkatle birlikte düşlediği toplu kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği berekete, hatalarının ardından umduğu şana, mağlubiyetten sonra kavuştuğu varlığa yorulur.

"Rüyada yan yana yürümek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada yan yana yürümek
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Yaklaşık olarak bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana yürümek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.