Rüyada yan yana

Ramazan G.(26) - Eskişehir sordu : "İki üç gece önce bir rüya gördüm. rüyada yan yana açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada yan yana, tatlı dilli orta yaşlı insana, birikmiş paraya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, zorluk çekmeden elde edilen rızka, özlemi duyulan bir eşe, bol şansa, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, ikili ilişkilerde feraha, refah dolu geleceğe, sakin bir hayat sürdüreceğine, mala gelecek artışa yorulur. Başka görüşlere göre de huzurunun kaçacağına, üzüntü duymaya, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, mutsuzluktan sıyrılamamaya, iş nedeniyle huzursuzluğa delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları derler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra ümit ettiği hayra, ümitsizlikten sonra gözlediği sevince, sıkıntıyla elde ettiği temiz kazanca, zorluklara göğüs gererek hak ettiği servete işaret eder.

"Rüyada yan yana" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada yan yana
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada yan yana" yazısı izinsiz kopyalanamaz.