Rüyada yana yana ağlamak

Merve İ.(32) - Samsun sordu : "Hayırlı günler, rüyada yana yana ağlamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yana yana ağlamak, büyük kuvvete ulaşmaya, alın teriyle kazanılan ziynete, mutluluğa ermeye, maddi külfeti olan dosttan uzak durulacağına, bonkör yöneticiye, sevince kavuşmaya, rahatlığa, ticari kazancı yüksek işler içinde bulunacağına, ettiği yeminini tutmaya, güzel kısmete, vefakar dosta delalet eder. Ender olarak da rahatının kaçacağına, istenmeyen bir problemle yüzleşileceğine, korktuğundan emin olunacağına, korkulanın gerçekleşmesine, iş sebebiyle üzüntüye yorulur. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda ulaştığı servete, başarısızlıktan sonra özlediği temiz kazanca, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu berekete, bir kişiden yardım isteyerek istediği güce delalettir.

"Rüyada yana yana ağlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada yana yana ağlamak
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yana yana ağlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.