Rüyada yanan bir şeyi söndürmek

Nüget N.(24) - İstanbul sordu : "rüyada yanan bir şeyi söndürmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yanan bir şeyi söndürmek, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, hayırlı işler ile meşgul olacağına, salih arkadaşa, faydalı uğraşlara, arzuların yerine geleceğine, rahatlığa, sağlığa, birikmiş mala, imrenilen bir mutluluğa, malın kazançlı olmasına, şana erişileceğine yorulmaktadır. Ender olarak da hilekar yabancıya, düşmanlıktan emin olmaya, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzleşileceğine, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, can sıkıcı hale düşmeye yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte kavuştuğu feraha, kaybettikten sonra hayalini kurduğu itibara, uğraşarak kazandığı iyi bir geleceğe, sıkıntıları aşarak hak edilen varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada yanan bir şeyi söndürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri hakkında merak edilenler

rüyada yanan bir şeyi söndürmek
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yanan bir şeyi söndürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.