Rüyada yanan kibriti söndürmek

Seda N.(37) - Giresun sordu : "rüyada yanan kibriti söndürmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada yanan kibriti söndürmek, yağmura, kazançlı girişimler içinde bulunacağına, kolay elde edilen kazanca, ulaşılan güce, anlayışlı yaşlı tanıdığa, yetenekli bir insana, getirili uğraşlara, güvenli yaşamaya, huzura, paranın hayırlı olmasına, arzuların hayata geçeceğine işaret eder. Ayrıca sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına, sevimsiz duruma düşmeye, merhametsiz bir akrabaya, korkulanın başına gelmesine, fena huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye işaret eder. Kimi rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte düşlediği şöhrete , zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu yüksek mertebeye, zahmet çekerek istediği servete, cefa çektikten sonra gözlediği rahatlığa delalet eder.

"Rüyada yanan kibriti söndürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada yanan kibriti söndürmek
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Ortalama bir insan hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yanan kibriti söndürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.